Logo

O nás

Kdo jsme, kam dodáváme a co již máme za sebou.

Kdo jsme? Mistři světla.

Společnost REX spol. s r.o je exkluzivním distributorem světelných rámečků VitrineMedia pro Českou republiku. Produkty francouzské firmy VitrineMedia jsou na trhu už přes 10 let. Za tu dobu se ve svém oboru staly leadery a oblíbené jsou už v 28 zemích.

Kromě distribuce této francouzské značky vyrábíme a dodáváme i své vlastní světelné reklamy, plastické nápisy, orientační systémy, CLV vitríny a další reklamní prvky. O zakázku podle vašeho přání se postaráme kdekoliv v ČR.

A v tom máme téměř 30leté zkušenosti. Naše výrobky jsou pravidelně oceňované v soutěžích Duhový paprsek a Popai Awards. Přijďte si prohlédnout naše produkty naživo do našeho showroomu.

Světelné rámečky ozáří každou výlohu

Tyto elegantní, ultralehké a velmi chytře vymyšlené světelné rámečky ozáří každou výlohu, či jakýkoliv prodejní prostor. Jsou energeticky nenáročné, a přesto výjimečně poutavé. Můžete je umístit jak na elegantních lankách přímo do vaší výlohy, či připevnit na stěnu nebo zasadit do stojanu, či jen ležérně postavit na Vaši recepci, či stůl ve Vašich prodejních prostorech. Všechny varianty se dají uchytit jak horizontálně tak vertikálně a dají se jakkoliv kombinovat.


ZAUJAL VÁS SYSTÉM LED SVĚTELNÝCH RÁMEČKŮ? TAK NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT!

Máte dotaz ke konkrétnímu produktu? Nebo potřebujete poradit s výběrem? 

Neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře a my se Vám do 24 hodin ozveme! 

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat