Logo

PROČ SI VYBRAT PRODUKTY VITRINEMEDIA?

REX Reklama
REX Reklama
06.01.2022

„Vaše výloha je příliš důležitá na to, abyste její prezentaci přenechali jen tak někomu.“

 

Naše zkušenosti ve vztahu s našimi klienty nás vedou k tomu, abychom si zde připomněli, jak citliví jsou naši zákazníci k podmínkám spojeným s kvalitou služeb a fungováním a prezentací jejich výlohy. Obchodní výloha skutečně představuje důležitou součást získávání potenciálních zákazníků, a to jak prodávajících, tak kupujících.

  • VITRINEMEDIA nabízí ty nejlepší záruky zákaznických služeb, servisu a neustálého vývoje.
  • VITRINEMEDIA vytváří, vyvíjí a vyrábí všechny své produkty, od LED displejů až po LCD obrazovky Light&Play ve své továrně se 70ti zaměstnanci, která zaručuje neustálý přísun nových produktů a inovací díky vlastnímu technologickému týmu a zajišťuje tak prvotřídní kvalitu výrobků.Jsme jediní, kdo vyrábí všechny naše produkty!
  • VITRINEMEDIA – pro nás je především důležité zajištění vztahu se zákazníkem v průběhu času. Toto je jeden z nejdůležitějších závazků, který dodržujeme již přes 15let. Nejde nám jen o to produkty prodat, ale především o poprodejní servis.
  • VITRINEMEDIA – mohou za to mluvit naše 15leté zkušenosti, které jsme nasbírali u našich 14 000 klientů.
  • VITRINEMEDIA se neustále rozvíjí a k LED a LCD světelným rámečkům také nabízíme služby Visibble – nová intuitivní a interaktivní softwarová řešení, která Vám pomohou připravit Vaší backlit či video prezentaci pomocí designových šablon a mnohem více!

Stále nejste přesvědčeni ?  Kontaktujte nás a náš zkušený team Vám poradí a doporučí nejlepší variantu, včetně vizualizace Vaší výlohy na míru ZDARMA.

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

Naše firma se stala nově výhradním distributorem také pro Slovenskou republiku

  VitrineMedia Czech & Slovak republic   Spojení které dává smysl   Oznamuje Vám radostnou zprávu o tom, že naše firma oficiálně přebrala k České republice také republiku Slovenskou a budeme tedy dodávat radost, spousta světla s našimi krásnými LED světelnými rámečky pro snadné vkládání grafiky i našim bratrům na Slovensko. Rádi Vám připravíme vizualizaci Vaší výlohy…

REX Reklama 03.12.2021

Článek ve Stores 2020 01

Letos je tomu právě 30 let, co vznikla společnost REX spol. s r.o. Jak naznačuje její slogan „Král světelné reklamy“ dodává na náš trh především světelná řešení od výroby světelných písmen ve všech modifikacích, přes reklamní panely – poutače s čelem z plexiskla nebo textilie až po systémy pro snadné výměny motivů.

REX Reklama 07.09.2021