Logo

Vyměňte obyčejné klaprámy za LED světelné rámečky.

REX Reklama
REX Reklama
10.09.2021

Vyměňte obyčejné klaprámy za LED světelné rámečky.

Všichni používají stále stejné klaprámy, a tak jsou všechny výlohy tak stejné. Pokud mají vůbec takové klaprámy osvětlení, svítí dost nevýrazně. A když chcete vyměnit plakát větších rozměrů, je to o nervy, protože krycí transparetní fóllie vám z rámu stále vypadává. Navíc, najít elegantní systém rámečků, který umí kombinovat několik různých velikostí, to je skoro nemožné.

Ale čím obyčejné klaprámy nahradit? Zkuste LED světelné rámečky VitrineMedia. Tady je několik výhod, které získáte:

  1. Atraktivní reklamní médium v místě prodeje pro plakáty, akční nabídky, ceníky atd.
  2. V několika praktických variantách pro každý prostor: k zavěšení do výlohy, na zeď, na stojan či na pult.
  3. LED rámečky přitahují větší pozornost než obyčejné klaprámy. Jsou elegantnější a zářivější (světelnost až 6000 LUX).
  4. Přesto mají velmi nízkou spotřebu energie a dlouhou životnost LED diod (80 000 hodin).
  5. Můžete si vybrat z různých velikostí a tvarů a ty navzájem kombinovat.
  6. Instalace rámečků i vyměna plakátů je snadná, rychlá a intuitivní.
  7. Jsou levnější než LCD panely.
  8. Splňují všechny mezinárodní bezpečnostní standardy.
  9. Kvalitu a spokojenost garantujeme.

LED světelné rámečky se dají umístit na výšku i na šířku.

Vybrat si můžete z formátů A4 až A0, a také z kruhového, čtvercového nebo obdélníkového tvaru, jak je vám libo. A navíc se různé velikosti rámečků dají mezi sebou jakkoliv kombinovat, a vy tak můžete poskládat do výlohy nebo na zeď efektní koláž jednotlivých grafických motivů. Elegantní vzhled rámečků vás naprosto odliší od konkurence.

Vaše výloha bude přitahovat pozornost ve dne v noci.

Výloha by měla zářit celých 24 hodin. LED světelné rámečky VitrineMedia mají neskutečně vysokou světelnost až 6000 LUX, takže ať je den nebo noc, vaše výloha upoutá mnohem víc kolemjdoucích než jiné výlohy. Ale v žádném případě se nemusíte obávat vysoké spotřeby elektrické energie. LED diody si vystačí s nízkým napětím 24 V a spotřeba je extrémně nízká.

Plakáty vyměníte snadno a rychle.

Víme, že si často stěžujete na pracnou výměnu plakátů v klasických klaprámech, protože zvlášť při větším rozměru krycí transparetní fóllie z rámu stále vypadává. Tento problém jsme ale vyřešili. Nový systém úchytu plakátu je velmi praktický a snadno se používá. Takže obrázek si můžete klidně sami vytisknout a během chvilky sami vyměnit. A nebo ho velmi často obměňovat.
Také samotná instalace rámečků je velmi snadná. Na všechno máme totiž systém, který už nemůže být jednodušší. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči do našeho showroomu.

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

Naše firma se stala nově výhradním distributorem také pro Slovenskou republiku

  VitrineMedia Czech & Slovak republic   Spojení které dává smysl   Oznamuje Vám radostnou zprávu o tom, že naše firma oficiálně přebrala k České republice také republiku Slovenskou a budeme tedy dodávat radost, spousta světla s našimi krásnými LED světelnými rámečky pro snadné vkládání grafiky i našim bratrům na Slovensko. Rádi Vám připravíme vizualizaci Vaší výlohy…

REX Reklama 03.12.2021

Článek ve Stores 2020 01

Letos je tomu právě 30 let, co vznikla společnost REX spol. s r.o. Jak naznačuje její slogan „Král světelné reklamy“ dodává na náš trh především světelná řešení od výroby světelných písmen ve všech modifikacích, přes reklamní panely – poutače s čelem z plexiskla nebo textilie až po systémy pro snadné výměny motivů.

REX Reklama 07.09.2021

Diskuze k článku

Odpovědet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář