Logo

Článek v Sign Invention červen 2020

REX Reklama
REX Reklama
07.09.2021

Těsně před koronavirovou krizí zástupci firmy Rex, navštívili v německém Düsseldorfu, největší evropskou výstavu Euroshop 2020. Nejenže zde byli obhlédnout nejnovější trendy z oblasti světelné reklamy, ale především pak ochutnat pravé francouzské šampaňské, jako ten správný přípitek k oslavě podepsání smlouvy o výhradním zastoupení systému Vitrine Media pro Českourepubliku. Smlouva o výhradním zastoupení byla podepsána po dvouleté spolupráci mezi jednateli obou firem. Za společnost Vitrine Media smlouvu podepsal její majitel Thibault Guillaume, za společnost Rex pak její majitel Vlastimil Král.

Výstava Euroshop 2020, byla také skvělou příležitostí zúčastnit se školení, setkat s prodejci systému z ostatních zemí, a získat informace o specifikách prodeje systému v různých lokalitách Evropy. Vitrine Media je dokonale propracovaný systém ultratenkých světelných rámečků, které jsou dostupné v řadě formátů od A4 po A0.Ty jsou doplněny o panoramatické, kruhové, čtvercové rámy a také LCD rámy pro

přehrávání videí. Jedná se o dokonale propracovaný systém s možností jednotlivé prvky vzájemně kombinovat. Rámy se pak dají použít jak na zavěšení na elegantních lankách, umístit na zeď, nalepit na sklo, či naklapnout na stojany do prostoru. Více informací o produktech VitrineMedia můžete nalézt ZDE. Pokud Vás tento systém zaujal, neváhejte kontaktovat společnost REX pro další detaily. Výhradní zástupce REX může prodejcům nabídnout zajímavé slevy.

Sign Invention červen 2020 (článek najdete na straně 16)

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

Naše firma se stala nově výhradním distributorem také pro Slovenskou republiku

  VitrineMedia Czech & Slovak republic   Spojení které dává smysl   Oznamuje Vám radostnou zprávu o tom, že naše firma oficiálně přebrala k České republice také republiku Slovenskou a budeme tedy dodávat radost, spousta světla s našimi krásnými LED světelnými rámečky pro snadné vkládání grafiky i našim bratrům na Slovensko. Rádi Vám připravíme vizualizaci Vaší výlohy…

REX Reklama 03.12.2021

Článek ve Stores 2020 01

Letos je tomu právě 30 let, co vznikla společnost REX spol. s r.o. Jak naznačuje její slogan „Král světelné reklamy“ dodává na náš trh především světelná řešení od výroby světelných písmen ve všech modifikacích, přes reklamní panely – poutače s čelem z plexiskla nebo textilie až po systémy pro snadné výměny motivů.

REX Reklama 07.09.2021

Diskuze k článku

Odpovědet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář